Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

список на поклончиња

Дискусија во 'Канта' започната од K-pozitiv, 19 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  142
  веќе постоечката "роденденски подарок за партнерот'' гледам повеќе се користи за прашања каде се наоѓа одредено продавниче или од каде може да се купи ова она..
  ја отворам темава за сите да кажеме што сме добивале како подарок било за роденден или за годишнина од партнерот а и воедно што сме подарувале.. :D па и што сакаме да добиеме
  воедно ке има од каде заљубените ке црпат идеи :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.213
  Допаѓања:
  57.015
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.