1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

споменар/дневник

Дискусија во 'Канта' започната од yeah, 29 јули 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  Здраво како сте? Сакав да прашам дали да почнам со користење имам 20 години и може да ми предложите дали да почнам да користам?
  Позз
   
 2. Saisnalla

  Saisnalla Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  183
  Допаѓања:
  134
  3драво. Добро сме. :)
  Jас би ти предложила да почнеш да користиш книга (за читање), мала си за споменарченце. :)
  едит: заборавив да кажам, темата е двојна.
   
  На yeah му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smiley22

  smiley22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 април 2012
  Пораки:
  670
  Допаѓања:
  350
 4. yeah

  yeah Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јули 2012
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  64
  se izvinuvam sekogas koga trazam ne naogjam
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.