1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

средно забо техничар

Дискусија во 'Канта' започната од pametna555, 5 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. pametna555

  pametna555 Активен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2012
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  1
  не можев да најдам такава тема па направив нова сакам да прашам за забо техничар средно кои предмети ги има во 1 год и дали е обемен материјалот ? :?:
   
 2. kolache.99

  kolache.99 Популарен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2012
  Пораки:
  666
  Допаѓања:
  808
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.