Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

стомаче

Дискусија во 'Канта' започната од atopic, 23 јули 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. atopic

  atopic Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 март 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  32
  Здраво женски би сакала да ве замолам за еден совет вие бремените имате минато низ ова.Од кој месец почнаа да ви се познаваат мешињата? како бевте првите месец два имаше ли некој изглед,форма се познава ли многу? Фала ви.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.762
  Допаѓања:
  60.414
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.