1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

страв да го искажеш тоа што мислиш

Дискусија во 'Канта' започната од aahhsddcjd, 22 април 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. aahhsddcjd

  aahhsddcjd Активен член

  Се зачлени на:
  10 март 2015
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Често имам страф да го искажам своето мислење без разлика за што и да е
   
 2. GirlRose

  GirlRose Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  4.877
  Допаѓања:
  25.468
  Искрено и јас имам страФ да наидам на вакви теми.Теми коишто немаат смисла,и ќе одат ФоФ канта наскоро :)
   
 3. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.894
  Допаѓања:
  51.002
  Пол:
  Женски
  И што да правиме ние сега? :D
   
  На Mo Ni му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.