1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

страв

Дискусија во 'Канта' започната од nolove, 3 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nolove

  nolove Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  здраво дечки..
  се надевам ќе ми помогнете..значи вака
  тренирам фудбал и сум голман..но имам страв да се фрлам
  кажете ми како да го победам тој страв..
  позз..
   
 2. Nana19

  Nana19 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 септември 2012
  Пораки:
  2.141
  Допаѓања:
  2.745
  хахахаа само затвори очи и фрли се
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.895
  Mислам дека треба да го вежбаш тоа, на душек. Слободно паѓај, и со текот на времето, ќе го скршиш стравот од истото.
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  :hai:
  И јас бев голман.За жал веќе не ;( Го имав тој страв исто на почетокот, но со помош на тренерот ме охрабруваше цело време ми покажуваше како точно да паднам, и успеав, сконцентрирано, опушти се и фрли се :D
  Не е нешто страшно :)
   
 5. nolove

  nolove Активен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2013
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  баш ќе пробам..
  се надевам ќе успеам
   
  На Dog-lover му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.