1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

сува кожа

Дискусија во 'Канта' започната од raperche, 2 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. raperche

  raperche Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  2
  Имам многу сува кожа и користам разни креми, но кога и да ставам пудра секогаш ми се суши,поради сувата кожа и многу грдо изгледа. Ајде ако знаете некоја добра крема што ќе ми помогне пишетееее :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.184
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла lice/suva-koza-t133/

  Секогаш пред да отворите тема, проверети дали на форумот постои иста/слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.