1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

талог од кафе протиф целулит

Дискусија во 'Канта' започната од kate15, 4 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kate15

  kate15 Нов член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  дали има некој пробано талог од кафе протиф целулит и како ја прави постапката и дали има некој ефекти?
   
 2. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
 3. kate15

  kate15 Нов член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  ама јас сакам само за талог од кафе да знам а не за др
   
 4. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Па ти пишува таму и за талог од кафе,разгледај ја убаво темата.И доста веќе со отварањево на дупли теми.И се пишува против,а не протиф. |(
   
 5. dani14

  dani14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  Ako nesakas da mu dades na devojceto nekoj sovet ne mora a i ne bidi tolku nervozna so se sekiras ;)
   
 6. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Аман од вас :devil: , одете на Гламстик :@ .
  Досега Фемина беше убаво место ама од такви како вас што немаат друга занимација форумов “гние“
   
 7. Winter.Girl

  Winter.Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2009
  Пораки:
  750
  Допаѓања:
  177
  Не сум нервозна,не се секирај ти за мене ;) Јас убаво и кажав што да направи.Од вакви како вас што мислат дека за секое нивно прашање или проблемче е потребна тема,се уништува форумов.Сега ме сфаќаш што ми е поентата? ;) |(
   
 8. dani14

  dani14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  Axa te svajkam
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.