1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

трајни тетоважи

Дискусија во 'Канта' започната од K-pozitiv, 8 септември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. K-pozitiv

  K-pozitiv Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  143
  би сакале да имате некоја трајна тетоважа ? на кој ден од телото ? :lol:
  сакате ли партнерот да има некоја тетоважа или воопшто не сте обожавател на тетоважи ? :D
  јас да почнам
  сакам да имам тетоважа на вратот позади, нешто сврзано во едно : сидро осмица :inlove:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.893
  Допаѓања:
  65.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.