1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

трикови на туристичките агенции или вистина ??

Дискусија во 'Канта' започната од ela982, 7 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ela982

  ela982 Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2012
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Деновиве се врти наградна игра преку туристичка агенција Јупитер за бесплатно летување на Крф ,за тебе се е платено а башка можеш да понесеш и 3 пријатели ,за нив исто е платено сместување само треба да платат за превоз и такса и патничко осигурување (некаде се заедно максимум до 100 евра)/Девојки го барам вашето мислење ,дали е вистина или лага??? ,навистина ке ми помогнете многу .фала :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.405
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.