1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

утврдување на бременост

Дискусија во 'Канта' започната од anjicka1, 3 октомври 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anjicka1

  anjicka1 Активен член

  Се зачлени на:
  29 септември 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Кога гинеколог може да утврди бременост?
   
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.010
  Пол:
  Женски
  Преку гледање на ехо. И мислам дека немало потреба од нова тема, имаш неколку теми поврзани со бременост. :)
   
 3. anjicka1

  anjicka1 Активен член

  Се зачлени на:
  29 септември 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  Znam kako, no po kolku vreme ?
   
 4. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.010
  Пол:
  Женски
  Може веднаш по отсуството на месечниот циклус. Инаку, се извинувам, место кога сум прочитала како, затоа не ти одговорив точно. :lol:
   
 5. anjicka1

  anjicka1 Активен член

  Се зачлени на:
  29 септември 2013
  Пораки:
  10
  Допаѓања:
  2
  fala ti..nema vrska :D
   
  На Lovely93 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.