1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

фарбанје на коса со кна

Дискусија во 'Канта' започната од ogledalcepp, 16 ноември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ogledalcepp

  ogledalcepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 септември 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  9
  кажете ми како се фарба косата со кна колку време треба да стој и кната со што се раствора ве молам кажете ми
   
 2. Nobadys.Perfect

  Nobadys.Perfect Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 мај 2013
  Пораки:
  190
  Допаѓања:
  526
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.