1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

фејсбук "манекенки"

Дискусија во 'Канта' започната од tralalala, 13 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tralalala

  tralalala Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 февруари 2011
  Пораки:
  75
  Допаѓања:
  20
  Пол:
  Женски
  Значи ШТО Е РАБОТАВА СО ДЕВОЈЧИЊАВА :^) и нивните здрвени усти со градите надвор сликани пред огледало (и прашина на огледалото) и под сликата 190 лајкови , нивниот фб јазик mwa zwato waaaaa и не знам уште какви излигавени изјави да бришам од сабајле до вечер пак ги има на фб , јас сум 24 години и мислам кога бевме 15/16 дека мнооогу подобро го живеевме животот од нив бтв сега ми стигна во инбокс порака од ваков тип на личност и морам да се испразнам некаде :worried: како ги доживувате вие овие фб срања? позз

  Ако посто ваква тема КЛУЧ ќе ве молам , јас колку што видов немаше
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има ваква тема. Во категоријата Секс "Фејсбук проституција". :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.