1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

филмче

Дискусија во 'Канта' започната од ivonna48, 25 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivonna48

  ivonna48 Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Луѓе, досега сум гледала само хорори :/ имам 17 години и мислам дека е потребно да свртам на порнич филмови :D Кој порно филм ми го препорачувате? Ке гледам вторник :)
   
 2. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.537
  :rofl:

  Девојче, 15 или 17 годишно, не е битно, си ме изнасмеала за сите пари!
  А зошто баш во вторник, може да знаеме?

  :D
   
  На ivonna48, Beauchamp и k.i.m им се допаѓа ова.
 3. Gunshine

  Gunshine Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  818
  Допаѓања:
  663
  Препрочитај си го постот...
   
 4. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.749
  Допаѓања:
  9.857
  Пол:
  Женски
  ХАХА! И ја викам така треба да не почнеш да ги применуваш хорорите :)
   
 5. ivonna48

  ivonna48 Активен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  0
  Во вторник оти ке се собериме кај една другарка и ме прашуваше шо филм да гледаме :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.