1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

филолошки факултет

Дискусија во 'Канта' започната од bluberry, 26 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  342
  Што мислите за филолошкиот факултет во Штип и во Скопје.
  Јас студирам во Скопје,бидејќи мислам дека е подобро,бидејќи имаат повеќе
  искуство.
  Што мислите вие?
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Блубери ќе се караме, има две теми за филолошки факултет :)
   
 3. bluberry

  bluberry Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  1.114
  Допаѓања:
  342
  sorry,ајде нека ја избрише Билката :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.