1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

филолошки факултет :):):)

Дискусија во 'Канта' започната од girl06, 9 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl06

  girl06 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 септември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво... кој предмети се изучуваат ???? :)
   
 2. Saya

  Saya Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  1.190
  Допаѓања:
  5.550
  Правопис.
   
  На MissSpark му/ѝ се допаѓа ова.
 3. savana

  savana Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  1.770
  Допаѓања:
  9.567
  Пол:
  Женски
  Правопис, Фонологија, не сум сигурна за старословенски
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.