1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

фустанчиња за полуматура

Дискусија во 'Канта' започната од lile..7, 5 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lile..7

  lile..7 Активен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  Девојки доаѓа и полуматура дали имате некоја слика или предлог за фустанче.
  ќе ви бидам многу благодарна :D :rofl:
   
 2. lile..7

  lile..7 Активен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  ако имате некоја креација за 2 или 3 вечер :D
   
 3. Xepp

  Xepp Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2012
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  428
  Пред да отворите тема убаво проверете. Има ваква тема Полуматура и во неа ќе видиш фустанчиња пребарај убаво а на темата клуч...
   
 4. lile..7

  lile..7 Активен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  хахх да амаа немаат сите ист вкус на фустанчиња
   
 5. Squirrel

  Squirrel Популарен член

  Се зачлени на:
  6 април 2011
  Пораки:
  369
  Допаѓања:
  436
  а во ова тема, пошто ние ти го знајме тебе вкусо, по твој вкус фустанчиња да постираме ?
   
 6. lile..7

  lile..7 Активен член

  Се зачлени на:
  3 мај 2012
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  3
  напишав погоре кратки и не
  тесни :D
   
 7. Speechless

  Speechless Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2010
  Пораки:
  4.269
  Допаѓања:
  5.725
  Пол:
  Женски
  Полуматура <- Имаш 60 страни со фустани,разлистај малце :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.