1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

фустан за новогодишната ноќ!

Дискусија во 'Канта' започната од I.Love.You, 12 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. I.Love.You

  I.Love.You Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2010
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  39
  што планирате да носите за новогодишната ноќ ?
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Леле колку е смешно, се извалав од смеа |(

  Not! |(
   
  На Name и nedzma им се допаѓа ова.
 3. trendy

  trendy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 ноември 2010
  Пораки:
  285
  Допаѓања:
  172
  |( мислам дека на темава не и е овде место |(
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  moda-i-stil/sto-planirate-da-nosite-na-docekot-na-nova-godina-t258/

  Темата ќе биде заклучена затоа што е дупла. Ве молиме претходно проверувајте дали отворате веќе постоечка тема на форумот. Во десниот ќош има опција : Пребарај го форумот. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.