1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

хакнување

Дискусија во 'Канта' започната од verica94, 19 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. verica94

  verica94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  298
  Допаѓања:
  28
  Пол:
  Женски
  дали некој знае да хакнува мејлови ? на хотмејил ? ми треба итно |(
   
 2. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.241
  Допаѓања:
  42.972
  Зошто по ѓаволите некој би ти кажал такво нешто?

  Само да знаеш, нелегално е, и може да те гони закон доколку некој те пријави.

  Ти го кажувам ова зошто лично јас имав хакнат меил и за тоа покренав процедура.

  Не си играјте кај што не ви е местото или не знаете што правите.

  Салут.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.