1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

хелппп....стварно ми е потребно брзо решение

Дискусија во 'Канта' започната од ladyinblack, 3 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ladyinblack

  ladyinblack Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  женскиии очајна сум.....не знам дали има некоја друга тема поврзана со мојов проблем....ама немам време да барам....

  се запознав со едно машко и си се допаднавме еден на друг....тој ми кажа, а и јас посочувам со некои работи дека ми се бендисува.... се слушаме на телефон и се гледаме понекогаш...му кажав на брат ми и тој ми кажа дека другари биле. и ми рече дека треба да прекинам со него да се гледам оти не сакал да се фатам со негов другар. :?: размислувам и сакам да имам нешто повеќе со него од другарство зашто ми се појавија чувства...му реков да зборува со брат ми ама ми вели дека му е незгодно оти не знај како ќе изреагира......

  што да правам??? Ве молам за помош...

  фала однапред.... :( :( :(
   
 2. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  Леле мислев дека ти истекува време нешто.. Имаш време да бараш, почитувај ги правилата на форумот.. Има тема Љубовни проблеми и таму ќе го поставиш прашањето..

  Разговарај со брат ти со убаво. Нормално дека е заштитнички настроен.
   
 3. ladyinblack

  ladyinblack Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2011
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  најдов....фала за одговорот....:*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.