хомеопатија

Дискусија во 'Канта' започната од 111 CLEN, 3 март 2016.

?

дали некој има искуство со алтернативна медицина

Анкетата е затворена на 6 март 2016.
 1. ако знаете или имате одреди искуства ве молам да ми се јавите?

  0 глас(а)
  0,0%
 2. може на меил да ми пуштите порака за лекар или број на телефон

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Дали има доктори хомеопати во Скопје?

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Ве молам се што знаете пишувајте.

  100,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 111 CLEN

  111 CLEN Нов член

  Се зачлени на:
  3 март 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ве молам да разговараме за тема алтернативнамедицина поточно хомеопатија
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.