1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

хороскоп

Дискусија во 'Канта' започната од bubuu, 15 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bubuu

  bubuu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  65
  Допаѓања:
  4
  најпрво Здраво Здраво баш ме интересирааат васите мислења на темава
  верувате ли во хороскоп ? се напињате ли коа ке прочитате дека нешто лошо ке ви се слуши тој ден,недела,месец ? дали секогаш сакате да го знаете денешниот хороскоп ??? :)
  ја на пример се напињам многу ...коа ке прочитам нешто лошо барам хороскоп од секоја можна страна да го прочитам и се молам да ми пишува нешто различно :D а вие ?
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Има вакви теми во другата наука.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.