1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

целyлит

Дискусија во 'Канта' започната од dani14, 4 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dani14

  dani14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  Decki imam celolit i neznam kako da se spravam so toj prblem :(

  Pa ako moze kazete nekoj sovet kako se spravuvate vie so toj problem fala odnapred :)
   
 2. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.677
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.