1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

чехов суптилен садист

Дискусија во 'Канта' започната од v456, 22 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. v456

  v456 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  чехов суптилен садист
  ve molam pomognete mi treba esej na ovaa tema itnooo ee
  fala odnapres . :)
   
 2. v456

  v456 Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2014
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  2
  Ve molam itno e
  ako ima nekoj neshto neka pishi :)
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.907
  Од сабалје, до сега, ќе го напишаше.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.