1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

шатирана коса

Дискусија во 'Канта' започната од Zaljubena111, 6 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zaljubena111

  Zaljubena111 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2010
  Пораки:
  2.085
  Допаѓања:
  1.647
  Дупла тема :!: , еве ти линк за шатирање па можеш да прочиташ мислења.поздравче
  http://forum.femina.mk/kosa/satiranje-t2079/
   
 2. mackice

  mackice Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 септември 2010
  Пораки:
  237
  Допаѓања:
  12
  се извинувам не можев да најдам претходно темава поз
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  Темата ќе биде заклучена затоа што веќе постои ваква,а мислењата таму ќе бидат префрлени.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.