шега за 1-ви април!!

Дискусија во 'Канта' започната од kikuf.thelovelygirl, 31 март 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kikuf.thelovelygirl

  kikuf.thelovelygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  12
  Девојки кажете некоја интересна шега за утрешниот ден..на пр. шегување со пријателите, наставниците блиските..итн...=Д
  [mod-dupla:2j82p6ne][/mod-dupla:2j82p6ne]
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.