1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ширење?

Дискусија во 'Канта' започната од mila01, 8 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mila01

  mila01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  дали е подобро доколку партнерот пред првиот однос ја раширува вагината со прст.. мислам дали е нормално тоа?? и дали е подобро ? се разбира зборам доколку девојката е сеуште невина.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.701
  Допаѓања:
  150.360
  Девојче оптерети,разбираш?!
  Што е ова?Информ биро?!
  Ај таму кај мајка ти да си ја прашаш!
  За се нешто тема!Ееее па више!
  Ти се сака,а не ти се дава.Простете но муабетов е,сакам да се е*ам,не сакам да ми влезе!
  Ширење бе... :o
  И фор д рекорд,прееска со другарка една се смеевме за една група на фб што гласи,јас кога бев колку тебе,го изгубив млечниот заб,а не невиноста,зошто јас на 16 години млечните тројки ги извадив,невообичаено,чудно и смешно,па одев штрбле на школо.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mila01

  mila01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  a мислиш несакам да правам муабет со мајка ми :worried: ?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.701
  Допаѓања:
  150.360
  Сакаш,ама не смееш,имаш 16...тоа не ти укажува на нешто?
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. mila01

  mila01 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јуни 2010
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  3
  хахахахахахахахаахахха.. неам 16 бе... :D
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.701
  Допаѓања:
  150.360
  Така ти пишува на профилот.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.786
  Допаѓања:
  65.478
  Пол:
  Женски
  Па 16 сигурно немаш, јас 14/15 ти давам.
   
  На Lolo5 и Macufkata им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.