1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

шопинг попусти во солун

Дискусија во 'Канта' започната од AudreyHepburn, 2 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AudreyHepburn

  AudreyHepburn Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 мај 2011
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  15
  Здраво дечки :) Ме фати некоја шопинг треска па ме интересира дали знаете кога во летниот период има попусти во Солун или можеби Софија? Фалаа :)
   
 2. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.455
 3. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:1z880b3n][/mod-dupla:1z880b3n]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.