1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

шопинг преку фб

Дискусија во 'Канта' започната од ubavi4ka, 22 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ubavi4ka

  ubavi4ka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јули 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  8
  предлози за дуќани кои ги има на фб, и можете да им ги видите производите, да не одите залудно од продавница до продавница :|
   
 2. Alanna

  Alanna Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.120
  Допаѓања:
  481
 3. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.