1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што би им казале на машките??!!...

Дискусија во 'Канта' започната од girl-miri, 12 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.669
  Допаѓања:
  19.752
  Пол:
  Женски
  Доколку ја имате таа сила на моќта,,и би ги собрале сите машки и би им кажале и докажале што би било тоа???... :)
  Доколку би била јас тоа,,и би ги собрала сите машки сто само ветуват и зборуват на своите девојки а не исполнуват...сето тоа што го ветуват ке ги однесам на едно место едно по едно и се би исполнала :D на пример некој машко ветило дека ке го купи тоа веднаш ке го купам и ке му го дадам него,,на пример некој машко ветило нема да лаже ке му докажам дека тоа е многу лесно!... :)

  ајде сега да видиме вие!...
  ако има тема е се разбира клуц :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.043
  Допаѓања:
  55.883
  Пол:
  Женски
  Темава не поттикнува дискусија. А веќе има теми за што би му кажале на сегашниот и бившиот. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.