1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што да изберам?

Дискусија во 'Канта' започната од happyandslim, 31 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. happyandslim

  happyandslim Активен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2012
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  јас сум од Куманово, сакам да се затегнам, бидејки веќе тежината ми е добра но воопшто немам дефениција и имам мало стомаче, но незнам на што да одам. Пилатес, аеробик, фитнес? Дали знаете каде можам да се запишам и воопштено што е најдобро за затегнување и дали ако сте вежбале посебно сте внимавале на храна.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.685
  Допаѓања:
  64.982
  Пол:
  Женски
  Цела фитнес категорија ти е со такви теми, за фитнес, за пилатес, за аеробик или теретана, за затегнување, разгледај ја убаво категоријата. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.