1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што мислите за врските на далечина?

Дискусија во 'Канта' започната од gisele, 4 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gisele

  gisele Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
 2. julie77

  julie77 Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2010
  Пораки:
  5.566
  Допаѓања:
  20.046
  Иде ова директ во канта |(
   
 3. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.