1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што правите кога ви е досадно

Дискусија во 'Канта' започната од Pubu-bubu, 24 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  пошо мнооооооооооооооооогу ми е досадно решив да ја напраам темава..можете да предлагате некои идеи за занимација,некои инетерсни игрички исл.но исто така можете да си кажете што правите кога ви е мнооги досадно дали дремите на фемина,го манијачите профилот на бившиот по 100ти пат :D ,читате книга исл.па....пишувајте ако ви е досадно!!! ;)
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
  Не отвараме нови теми, зашто има вакви и во нив пишуваме.
   
 3. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.676
  Допаѓања:
  1.882
  Пол:
  Женски
  хахаха не е можно, ми ја зеде мислата девојчее! :rofl:
   
 4. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  абе телепатија...ај кои се темите пошо неможам да ги најдам..
   
 5. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.658
 6. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
 7. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  ок си е тоа,ама кај е конкретната тема во која сте пишувале можеби е стара и шо има лошо у тоа да се обнови со нова..
   
 8. Pubu-bubu

  Pubu-bubu Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 април 2012
  Пораки:
  140
  Допаѓања:
  41
  Еве ја темата slobodno-vreme/kako-se-spravuvate-so-dosadata-t4667/[/quoteа
  е сега е ок...фала
   
 9. someone2

  someone2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 февруари 2012
  Пораки:
  168
  Допаѓања:
  58
  јадам :|
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.