1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

што прво ГЛЕДАТЕ кај машко?

Дискусија во 'Канта' започната од Yeeah, 8 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  560
  Допаѓања:
  2.761
  Што е тоа што прво го здогледувате кај некое машко?

  1.КаРаКтЕрОт ..
  2.ИзГлЕдОт..

  ...?
  :)
   
 2. Angel-Heart

  Angel-Heart Активен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2012
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  9
  2. Изгледот... :)
   
 3. H.VAGA

  H.VAGA Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.081
  Допаѓања:
  3.139
  изгледот па карактерот.меѓутоа ако нема добар карактер се паѓа во вода
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.524
  Допаѓања:
  58.957
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.