1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

шутка -пазарот

Дискусија во 'Канта' започната од ivona38, 5 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivona38

  ivona38 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2011
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  бил ли некој во шутка на пазар.како се движат цените на ташни и фармерки
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.480
  Допаѓања:
  63.992
  Пол:
  Женски
  moda-i-stil/dali-pazaruvate-vo-sutka-t3763/
  Постои веќе таква тема. Те замолувам да ги прочиташ правилата и да го пребараш форумот пред да отвориш тема.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.