1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

јавни личности

Дискусија во 'Канта' започната од dumbal, 22 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Кој ви е најомилен/а или антипачен/а личност од јавниот живот? :lol:
   
 2. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.477
  На Ferhunde-L му/ѝ се допаѓа ова.
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.080
  Допаѓања:
  6.747
  Пол:
  Женски
  Темата е несоодветно ставена во категоријата.Плус има тема на која се коментираат јавните личности.Темата ја заклучувам.
  opsti-diskusii/makedonskite-javni-faci-t2446/
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.