1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

јапонско исцртување на веѓи

Дискусија во 'Канта' започната од lela***, 1 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. lela***

  lela*** Нов член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  4
  Пол:
  Женски
  Здраво женски,дали некој ја има пробано новата метода за полутрајна тетоважа на веѓи,ја викаат јапонско исцртување?дали е болна?кој салон би го препорачале?како се движат цените?сликичка :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.870
  Допаѓања:
  65.857
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.