љубовен калкулатор????

Дискусија во 'Канта' започната од ana-ana, 25 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ana-ana

  ana-ana Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  љубовен калкулатор????
  дали може да ми казете каде е љубовниот калкулатор ...ве молам кажете ми точно каде се наоѓа оти сакам да си проверам колку ме сака дечкото :)
   
 2. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  16.706
  Допаѓања:
  145.548
  Пол:
  Женски
  Па не мораш да отвораш нова тема секој ден, доволно е што си прашала во Критики и Забелешки, па почекај малку, кога-тогаш администраторите или модераторите ќе ти одговорат. А ако се водиш ти по калкулатори за да знаеш колку те сака дечкото.... :!: :x
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.