1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

љубовен проблем

Дискусија во 'Сингл' започната од kristi00, 20 октомври 2016.

 1. kristi00

  kristi00 Активен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  11
  Пол:
  Женски
  Ако има некоја слободна феминка за разговор нека ми пише во лп.
  Искрено премногу ми треба нечиј совет.
   
  На Avokado му/ѝ се допаѓа ова.
 2. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  27.166
  Допаѓања:
  177.031
  Пол:
  Женски
  Ево ја.
   
 3. Ivvaannaa93

  Ivvaannaa93 Активен член

  Се зачлени на:
  2 август 2016
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  85
  Пол:
  Женски
  Zdravo, ne mozev da najdam slicna tema na ovaa pa resiv tuka da pobaram vase mislenje. Znaci se gledam so eden decko podolgo vreme, se imame videno okolu 11-12 pati tuka nekade. Se dopagjame eden so drug no sto ne mozam da razberam e toa sto mi rece deka on pred da stapi vo vrska so nekoj, izleguva pola godina so devojkata i ke svati dali voopsto mu se dopagja i dali bi mozelo nesto da se sluci. Mozam da razberam mesec,dva pa i tri da izleguvas so nekoj no pola godina? Ne znam kako da postapam vo ovaa situacija? Sto bi napravile vie?
  Fala odnapred.
   
 4. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
  @Ivvaannaa93 Ќе отидам на коктели додека тој ми ја разгледува апликацијата и документите за врска :drunk::d:
   
  На tina-63, Rose96, crimson и 3 други им се допаѓа ова.
 5. milicka1975

  milicka1975 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2011
  Пораки:
  12
  Допаѓања:
  0
  Aj ve molam pomos sinot e 19 godini.dobar vospitan student. Ima problem iako retko zboruva za toa . Bilo koja devojka da ja povika na kafe ili izleguvanje go odbiva . Ne xnam iskreno sto da napravi a e ubava licnost. Ponekogas me faka strav da ne se razocara. Se raboti za skromna licnost.ve molam iskustva.
   
 6. JollyGirl

  JollyGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  15 јуни 2012
  Пораки:
  6.108
  Допаѓања:
  75.384
  Пол:
  Женски
  Ќе се разочара ако дознае дека ти по форуми за него пишуваш.
  Вистина си му мајка ама не му се мешај толку многу.
  Млад е, нека ужива, ќе запозне некоја...
  Всушност каков совет очекуваш?
   
  На Summerlover му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
  @milicka1975 Убав на мајка! :rofl: Шала на страна, ако е воспитан и скромен, понекогаш треба да биде поопуштен и да биде шармантен при пристапот кон девојките. Треба да има смисла за хумор и да биде релаксиран. Девојките ги сакаат храбрите момци, храбрите, не нападни :)
   
  На Згодно Момче му/ѝ се допаѓа ова.