1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

љубовни текстови

Дискусија во 'Канта' започната од milagirl, 16 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. milagirl

  milagirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  2
  може ли некој да ми каже на која страна да барам љубовни текстови ?! :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.