​Ш​​т​​о ​б​​и ​в​​е ​и​​з​​р​​а​​д​​у​​в​ало во моментов?

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 8 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.967
  Пол:
  Женски
  Што е тоа што во моментов би ве израдувало?
  Јас имам неколку работи:
  -Дека конечно е донесена одлуката за олимписките игри во Лондон- во моја полза (помеѓу мене и мојата колешка)
  -Дека дечко ми добил РЕШЕНИЕ
  -Дека моите се решиле да градат куќа
  -И дека ќе се врати стариот систем на полагање, каде што колквиум и испит не е сврзан ниту пак и двата воедно се задолжителни
   
 2. Inhume

  Inhume Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2011
  Пораки:
  361
  Допаѓања:
  242
  Најмногу би ме израдувало сега ама баш сега да дознаам да не чекам до наредните недели дека сум здрава дека не ми е ништо, дека се било само една грешка на докторите... ^_^
   
 3. antonina

  antonina Популарен член

  Се зачлени на:
  29 август 2011
  Пораки:
  368
  Допаѓања:
  809
  во моментов..една топла бања и малку романтика од страна на либето :l: :angel: :angel:
   
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.474
  Допаѓања:
  50.727
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.