1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

“Владо Тасевски”-Скопје

Дискусија во 'Образование' започната од Barca-Gril, 13 септември 2013.

 1. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Учел некој во училиштево....има девојчиња или се се машки...некоја информација плус за училиштево..?
   
 2. Mo Ni

  Mo Ni Активен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2015
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Како е у ПТТ сеа?