1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

„Легнав“ со најдобриот другар на дечко ми

Дискусија во 'Канта' започната од tinka.tincence, 4 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. izaaaaa

    izaaaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 ноември 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    46
    Феминки јас мислам дека оваа Тинкетинченце и Sun-Sunshine се две исти особи.Имаат слични теми на отварање и исто пишуваат а и мислам дека може да се заклучи темава нема смисла |(
     
  2. Peperutka90

    Peperutka90 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 март 2010
    Пораки:
    944
    Допаѓања:
    1.082
    Веројатно мислиш една иста особа :) со 2 профила нели ?
     
    На izaaaaa му/ѝ се допаѓа ова.
  3. MissCupcake

    MissCupcake Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 мај 2011
    Пораки:
    369
    Допаѓања:
    263
    Вака... Тина, јас ќе се извинам за сите нас, бидејќи ти си во право. Ние сме деца, муабети ко 12 години да имаме. А јас сега си се удирам по глава и си викам ама како не ми текна! Па ние не сме доволно зрели нашава Тинка во својов животен век има направено толку многу работи кои ние ни на сон не можеме да замислиме да ни се случат. Од постови за кои верувам :!: дека не лажи туку дека ги има пишувано во временски бродолом :lol: па така се менува тоа 2 години, 1 година и пет месеци, и седум месеци... И тако даље... ПРОНАЈДЕНИ парчиња во нејзината вагина, мување со најдобриот другар на дечко ѝ мислам дека олку работи кои нејзе и се случиле за една недела, нема да ни се случат нас во целиот живот. Се извинувам!
    Ајде доста беше со сарказмот ни викаш да пораснеме,а ти си толку зрела и развиена личност што дечко ти го изневеруваш со неговиот другар и тоа не еднаш, туку повеќе пати.
    Едит: Тролаш низ форумов измислуваш приказни кои ги наполни со многу страници се надевам, јас се надевам дека ти си само очајна по внимание и дека ова не е вистина, инаку го жалам дечко ти што се има излажано за девојката со која е и неговиот најдобар другар.
     
  4. Anely

    Anely Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 април 2011
    Пораки:
    788
    Допаѓања:
    225
    Брутално! :D :D :D 8)

    Ако она има 21 година...тогаш јас сум накај својата 154...
    Детиште неизживеано е ова.....не може да е друго! :fubar:
     
  5. izaaaaa

    izaaaaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 ноември 2010
    Пораки:
    75
    Допаѓања:
    46


    Да да :D :)
     
  6. mime87

    mime87 Популарен член

    Се зачлени на:
    1 октомври 2010
    Пораки:
    3.956
    Допаѓања:
    6.949
    Пол:
    Женски
    нема смисла повеке темата нека се заклучи...
     
  7. Elennaa

    Elennaa Популарен член

    Се зачлени на:
    22 февруари 2011
    Пораки:
    4.161
    Допаѓања:
    14.171
    Пол:
    Женски
    Можам да замислам што се не напишала. :| Незнам кој е тука незрел.. (немам право јас да зборам затоа што имам 14) али ќе кажам. Ако имаш 21 година, и вака се однесуваш, а на другите им викаш дека се недораснати „АЛАЛ ДА ТИ Е“. :Down:
     
    На Diamond му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.