'00s hits

Дискусија во 'Музика' започната од prominent, 6 октомври 2019.

 1. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  35.839
  Темава е посветена на музиката по 2000, некаде до 2010. Кога, барем според мене, се правеше многу поквалитетна музика од ова што се нуди сега.

  Како и да е, јас израснав со овие песни, хитовите на моето детство и мојата рана младост/тинејџерски години.

  Па да се потсетиме:)

   
  На Elisabeth, calliope, Sweetlove_0312 и 11 други им се допаѓа ова.
 2. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  35.839
 3. ToksycznaReakcja

  ToksycznaReakcja Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  1.395
 4. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.624
  Допаѓања:
  13.949
  Пол:
  Женски
   
  На calliope, GoodGirl45, MysteriousQueen и 6 други им се допаѓа ова.
 5. nightingale

  nightingale Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  337
  Допаѓања:
  2.763
  Пол:
  Женски
   
  На calliope, Mantub, GoodGirl45 и 8 други им се допаѓа ова.
 6. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  3.746
  Допаѓања:
  19.790
  Пол:
  Женски
   
  Последна измена: 6 октомври 2019
  На Sweetlove_0312, GoodGirl45, MysteriousQueen и 5 други им се допаѓа ова.
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.892
  Допаѓања:
  19.744
  Пол:
  Женски
   
  На Sweetlove_0312, GoodGirl45, Love 83 и 5 други им се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.892
  Допаѓања:
  19.744
  Пол:
  Женски
  Ќе ставев повеќе во претходниот пост, ама собира само 5 видеа.

   
  На Sweetlove_0312, GoodGirl45, John Snow и 4 други им се допаѓа ова.
 9. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  363
  Допаѓања:
  4.671
  Пол:
  Женски
  Само што ми се пробудија 1000 спомени со темава. :inlove:
   
  На Sweetlove_0312, GoodGirl45, Love 83 и 5 други им се допаѓа ова.
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.892
  Допаѓања:
  19.744
  Пол:
  Женски
   
  На calliope, Mantub, Sweetlove_0312 и 8 други им се допаѓа ова.
 11. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.911
  Допаѓања:
  158.883
  Пол:
  Женски
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.892
  Допаѓања:
  19.744
  Пол:
  Женски
 13. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.669
  Допаѓања:
  32.087
  Пол:
  Машки
  Ултимејт 00s хит:rock:
   
  На calliope, Sweetlove_0312, Purplelilac и 10 други им се допаѓа ова.
 14. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  935
  Допаѓања:
  35.839
  Се враќам од школо во (веќе далечната) 2006 година, од врата уште со ранецот на грб, веднаш пуштам Sky Net, а попладнето МС СМС, за да читам пораки кој е подобар,

  Tokio Hotel  или пак US5

  А во меѓувреме ги слушавме

  Добри времиња беа :rock::rock::rock:
   
  На calliope, Sweetlove_0312, Gosh и 4 други им се допаѓа ова.
 15. mando-diao

  mando-diao Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  29
  Допаѓања:
  26
 16. sjdgo

  sjdgo Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.624
  Допаѓања:
  13.949
  Пол:
  Женски

   
  Последна измена: 7 октомври 2019
  На Sweetlove_0312, Purplelilac, Blue.Sky и 3 други им се допаѓа ова.
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.892
  Допаѓања:
  19.744
  Пол:
  Женски
   
  На Sweetlove_0312, Someonespecial и prominent им се допаѓа ова.
 18. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  2.669
  Допаѓања:
  32.087
  Пол:
  Машки
 19. oblace1

  oblace1 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2013
  Пораки:
  1.255
  Допаѓања:
  5.791
  Пол:
  Женски
 20. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  11.911
  Допаѓања:
  158.883
  Пол:
  Женски
  Ме потсети никот на членката погоре :D


   
  На mando-diao, Sweetlove_0312 и Purplelilac им се допаѓа ова.