1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

'00s hits

Дискусија во 'Музика' започната од prominent, 6 октомври 2019.

 1. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.129
  Темава е посветена на музиката по 2000, некаде до 2010. Кога, барем според мене, се правеше многу поквалитетна музика од ова што се нуди сега.

  Како и да е, јас израснав со овие песни, хитовите на моето детство и мојата рана младост/тинејџерски години.

  Па да се потсетиме:)

   
  На Tajnaotrovna, Elisabeth, calliope и 12 други им се допаѓа ова.
 2. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.129
 3. ToksycznaReakcja

  ToksycznaReakcja Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2016
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  1.534
 4. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.147
  Пол:
  Женски
   
  На calliope, GoodGirl45, MysteriousQueen и 6 други им се допаѓа ова.
 5. nightingale

  nightingale Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 октомври 2012
  Пораки:
  350
  Допаѓања:
  2.771
  Пол:
  Женски
   
  На calliope, Mantub, GoodGirl45 и 8 други им се допаѓа ова.
 6. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  7.083
  Допаѓања:
  29.839
  Пол:
  Женски
   
  Последна измена: 6 октомври 2019
  На Sweetlove_0312, GoodGirl45, MysteriousQueen и 5 други им се допаѓа ова.
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
   
  На Sweetlove_0312, GoodGirl45, Love 83 и 5 други им се допаѓа ова.
 8. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
  Ќе ставев повеќе во претходниот пост, ама собира само 5 видеа.

   
  На Tajnaotrovna, Sweetlove_0312, GoodGirl45 и 5 други им се допаѓа ова.
 9. Cinnamon Bun

  Cinnamon Bun Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 декември 2017
  Пораки:
  399
  Допаѓања:
  4.724
  Пол:
  Женски
  Само што ми се пробудија 1000 спомени со темава. :inlove:
   
  На Tajnaotrovna, Sweetlove_0312, GoodGirl45 и 6 други им се допаѓа ова.
 10. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
   
  На Tajnaotrovna, calliope, Mantub и 9 други им се допаѓа ова.
 11. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.218
  Пол:
  Женски
 12. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
 13. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.856
  Допаѓања:
  52.659
  Пол:
  Машки
  Ултимејт 00s хит:rock:
   
  На calliope, Sweetlove_0312, Purplelilac и 10 други им се допаѓа ова.
 14. prominent

  prominent Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2014
  Пораки:
  5.398
  Допаѓања:
  61.129
  Се враќам од школо во (веќе далечната) 2006 година, од врата уште со ранецот на грб, веднаш пуштам Sky Net, а попладнето МС СМС, за да читам пораки кој е подобар,

  Tokio Hotel  или пак US5

  А во меѓувреме ги слушавме

  Добри времиња беа :rock::rock::rock:
   
  На calliope, Sweetlove_0312, Gosh и 4 други им се допаѓа ова.
 15. mando-diao

  mando-diao Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2011
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  29
 16. sjdgo

  sjdgo Форумски идол

  Се зачлени на:
  16 јули 2015
  Пораки:
  5.676
  Допаѓања:
  14.147
  Пол:
  Женски

   
  Последна измена: 7 октомври 2019
  На Sweetlove_0312, Purplelilac, Blue.Sky и 3 други им се допаѓа ова.
 17. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  13.775
  Допаѓања:
  25.367
  Пол:
  Женски
   
  На Sweetlove_0312, Someonespecial и prominent им се допаѓа ова.
 18. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.856
  Допаѓања:
  52.659
  Пол:
  Машки
 19. oblace1

  oblace1 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 март 2013
  Пораки:
  1.693
  Допаѓања:
  7.161
  Пол:
  Женски
 20. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.038
  Допаѓања:
  163.218
  Пол:
  Женски
  Ме потсети никот на членката погоре :D


   
  На Tajnaotrovna, mando-diao, Sweetlove_0312 и 1 друга личност им се допаѓа ова.