1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

1 година Femina.mk

Дискусија во 'За форумот' започната од bilkata, 20 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. bilkata

  bilkata Администратор

  Се зачлени на:
  4 октомври 2008
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  1.679
  Како што знаете, вчера Femina.mk го прослави својот прв роденден.

  Искрено ви благодариме на сите за честитките и ви ветуваме дека ќе дадеме сè од себе за Фемина со секоја измината година да биде сè поубава, поинтересна и покорисна. Посебна благодарност упатуваме до нашите модератори за нивната несебична помош и залагање. :*

  Со цел да ја споделиме со вас радоста од нашето едногодишно дружење, сакаме да ѝ дадеме мал подарок на нашиот најактивен член, Hipica. Hipica ќе добие парфем Versace Bright Crystal.


  Организиравме и избор за „Форумџика на годината“, а избраната форумџика ќе добие парфем Showtime од Кајли Миног. Прочитајте повеќе за изборот овде: Форумџика на годината (2010).
   

  Прикачени фајлови:

  На eloves, sweet-star, aleksa-linda и 77 други им се допаѓа ова.
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  Останав без зборови кога си го прочитав името во твојот пост..... :x


  (веќе не знам колку пати стиснав на Ентер и стварно не знам што да дополнам....)
  :$ :)
   
  На unlucky, 2222, gami и 25 други им се допаѓа ова.
 3. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Хипице, овде сакам да ти честитам за парфемчето :* И јас незнам повеќе што да дополнам :)
   
  На bad-cat8 и Hipica им се допаѓа ова.
 4. Neytiri

  Neytiri Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  1.289
  Допаѓања:
  2.456
  Честитки на администраторите и модераторите за беспрекорната работа,за целокупниот изглед на форумот и на страната воопшто...и честитки на Хипи за заслуженото поклонче,мн убав гест :) :clap:
   
  На Lux и Hipica им се допаѓа ова.
 5. IvanaIvanchica

  IvanaIvanchica Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 април 2010
  Пораки:
  257
  Допаѓања:
  82
  Честитки Hipica за подарокот. Сметам дека навистина е заслужен :) Браво за овој прекрасен гест на Фемина.
  Поздрав,
  Ивана
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 6. PrettyWoman

  PrettyWoman Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  19
  Честит роденден Femina :party:
  и честитки до хипица за освоената награда :)
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  Честитки Хипи, па ако навистина некогаш се собереме на фемина собиранка, ќе те молам да не шприцнеш сите од парфемчето, да ја шириме истата реа... :D
   
  На Espadrila и Hipica им се допаѓа ова.
 8. Mishela

  Mishela Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  18.509
  Допаѓања:
  80.544
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене, тимот на Фемина нека продолжи со работа во исто темпо, а честитки и до Хипица - најзаслужено си ја доби наградата :) :*
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 9. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.450
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене, Браво за Фемина и браво за Хипи :*
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 10. karak

  karak Популарен член

  Се зачлени на:
  11 април 2010
  Пораки:
  4.356
  Допаѓања:
  5.303
  честито за хипица девојката ја читам постојано и е премногу занимлива. само така нека продолжи
   
 11. Queen.S

  Queen.S Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2010
  Пораки:
  607
  Допаѓања:
  381
  Честитки и од мене Хипи, заслужено ;) :clap:
  Среќен 1 роденден на Фемина...Уште многу родендени да прославиме!! :party:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.697
  Честитки Хипи. :* :)
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  Честитки и од мене Хипи :* :clap:
  Сега со новиот парфем да го фатиш... тој :geek: ... знаеш кој ;)
  А бре има да го залисаш бреееј :D
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  Честит роденден Фемина, уште мнооооогу родендени да прославуваме :)
  :clap: за гестот и честитки за Хипи, заслужено!
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 15. strangewoman

  strangewoman Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  367
  Честитки Хипица, баш ми е мило и плус заслужено е :*
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 16. LadyStyle

  LadyStyle Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2010
  Пораки:
  166
  Допаѓања:
  121
  Честитки за Хипи! Заслужено си ја доби наградата и пофалбата :)
  Честитки и за форумот-1 година помина и форумот е сеуште супер! :clap:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 17. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007
  Што убавко :clap: :clap:

  Браво и за Хипи,а богами браво и за Фемина и нека е среќен роденденот :party:
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 18. bestrasnost123

  bestrasnost123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2010
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  28
  честитки и за хипи и за фемина ке има торта и коктели :^: :d: девојки на журка :* :D
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 19. annii

  annii Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2010
  Пораки:
  3.323
  Допаѓања:
  5.838
  Ајде и тука. Честитки Хипи за парфемчето. :*
  Среќен роденден и до Фемина. :)
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.809
  Хипи, Хипи, дај да те мириВнам! ;) :* со здравје да се шприцаш! разбираш! ;)

  А до Фемина, па честитки секако! да ви се множат годините, членовите, читателките па и читателите - доколку не замараат на чет :lol: Мала шала! ЧЕСТИТКИ од се срце!
   
  На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.