1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

1-но месечна диета

Дискусија во 'Канта' започната од Cuce1712, 25 февруари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Cuce1712

  Cuce1712 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 декември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Дали некој знае диета со која би можела да симнам од 7-10килограми за еден месец?Ги очекувам вашите одговори,ви благодарам од напред :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.932
  Допаѓања:
  66.080
  Пол:
  Женски
  Цел подфорум диети е полн, разлистај низ темите. :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.