1 - 10

Дискусија во 'Канта' започната од Stylesh, 6 јануари 2013.

 1. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Ваква игра не најдов, но ако има СЛОБОДНО избришете ја...;)
  Оваа игра е за да се оцени името на оној корисник пред вас од 1 - 10...:)
  Моето име е Stylesh, прво моето оценете го...:)
  И ОЦЕНУВАЈТЕ ФЕРСКИ, А НЕ ПО ПРИЈАТЕЛСТВО...:)...:*