Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

1 - 10

Дискусија во 'Канта' започната од Stylesh, 6 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stylesh

  Stylesh Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
  Ваква игра не најдов, но ако има СЛОБОДНО избришете ја...;)
  Оваа игра е за да се оцени името на оној корисник пред вас од 1 - 10...:)
  Моето име е Stylesh, прво моето оценете го...:)
  И ОЦЕНУВАЈТЕ ФЕРСКИ, А НЕ ПО ПРИЈАТЕЛСТВО...:)...:*
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.