1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

1 April

Дискусија во 'Канта' започната од vikivlahovik, 30 март 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. vikivlahovik

  vikivlahovik Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 септември 2011
  Пораки:
  47
  Допаѓања:
  0
  Дечки во што планирате да се маскирате :) :) :) или ако има на друго место за оваа тема кажете ми.....
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.103
  Допаѓања:
  56.277
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.