1001 ноќ(А1)

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteAngel, 10 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteAngel

  WhiteAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2011
  Пораки:
  2.107
  Допаѓања:
  1.637
  Може е застарена тема, но не најдов друга за оваа серија. Серија која во свое време беше најгледана, серија која беше претходник на сите други турски серии. Серија која го освои сечие срце. Серија која ја споредуваа со Касандра (за рејтинг)! Па ајде да се потсетиме: ја гледавте, кои беа вашите омилени ликови, што ви се допаѓаше, а што не? Пишете феминки! :D
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.