1001 ноќ (Binbir Gece) [А1]

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Mireto, 20 ноември 2009.

 1. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  Epa mikrobran, golemo neka ti porasne bebenceto. 8)
   
 2. ROSII

  ROSII Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  197
  FALA TI MNOGU ,,,,,,,,,,DAJ BOZE AKO NEMAS DA SI DOCEKAS DA GO POCUSTVUVAS NAJUBAVOTO CUSTVO ,ZA STO VREDI DA ZIVEES
   
 3. free

  free Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јануари 2010
  Пораки:
  1.526
  Допаѓања:
  72
  hahahaha, interesno...
  Mihriban i e pravilno ime... :D
  mnogu iskrena i postena licnost :up:
   
 4. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
 5. WildAngel

  WildAngel Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 февруари 2010
  Пораки:
  1.012
  Допаѓања:
  105
  emce-kremce, dobro utro otkoga go znam ova.
   
 6. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Ок, ако ти го знаеш, можеби другите не...
   
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.760
  :lol: :lol: :lol: :lol: Фусун будалата. Така ја викаме по дома :lol: :lol: аааааааааахаххахаххах
  не можам да се изнасмеам :lol:
   
 8. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  хахаха абе будала е, ама ќе ја бараат да им се врати :D ама ќе оди во затвор пустата, ќе го убие Селим, тој бившиот љубовник....
   
 9. Bright

  Bright Популарен член

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  2.547
  Допаѓања:
  5.489
  ах леле ами шо и текнало така да напрајт :lol:

  Леле ми се смачвит филмов беее.. посебно сега ова со детево од Онур, и гордоста на Шекерка... АМАН!

  * Уште колку епизоди останаа?
   
 10. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Хмм па не знам тука кај нас ги кратат, има 90 вкупно ама тука една ја делат на пола, значи накај 180 или нешто помалку.
  Чекај сега ќе му се смири Шехерзад па свадба ќе прават, па после ќе се разведат :D итн и на крај пак ќе се земат и ќе заврши
   
 11. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  Абе бетер од шпански серии го направиле филмот :lol:
  Јас пак имам информација дека Шехерезад ќе се ожени со некој многу постар од неа, па ќе се разведеле потоа и не знам натаму :lol:
  Како и да е ги сруши рекордите на гледаност, покомерцијално-здравје!
   
 12. kate21

  kate21 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  4.220
  Допаѓања:
  3.829
  Пол:
  Женски
  A бе нема да се омажи,Онур ќе ја спасиии пред да речи да :lol: :lol: :lol: искрено ја загледав ама сега ми е ееееепетеееен досадна,ја расцепкале небаре 5000 епизоди ќе има
   
 13. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Нема да се омажи за тој, сега ќе ти кажам како ќе биде на кратко :D Они сега со Онур ќе прават свадба и после кога ќе се разведат она ќе си замине со Каан во друга земја за да биде далеку од сите. И таму кај што ќе работи во фирмата ќе прави нешто со тој газдата и ќе треба да се замат, ама Каан ќе избега т.е. ќе дојде кај Онур затоа што не го сака тој другиот и на крај серијата ќе заврши со повторна свадба на Онур и Шехерзад :D и сите среќно и весело си живееја до крајот на животот :lol: :lol: :lol:
   
 14. Braveheart

  Braveheart Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  609
  Допаѓања:
  92
  ... ааа значи така ќе биде :lol: :up:
  Големите љубови се ретки колку што се ретки и големите дела ;)
   
 15. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  Убаво кажано :)
   
 16. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.760
  И да резимираме сега: колку вкупно свадби прават Онур и Шеќерка во серијава? :lol: :lol:
   
 17. emce-kremce

  emce-kremce Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  1.161
  Допаѓања:
  95
  многу :D пааа две свадби официјални, од кои првата не успеа, а со последната ќе заврши серијата :)
   
 18. ROSII

  ROSII Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  197
  ZNAETE LI ZOSTO SEKERKA ILI BLAGICA NA MAKEDONSKI,PRAVI CELO VREME SVADBI,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,PA NE STE PRIMETILE KAKOV NAKIT DOBIVA OD NADIDE,SAMO DIJAMANTI,SEKOJA SVADBICKA NOV KOMPLET,PA NORMALNO NE E BUDALA
   
 19. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.315
  za tie sto redovno ja gledaat eve da gi prasam,zasto ja odvreme navreme gledam-koj e toj covekot so naocari sto denes i se pojavi vo kancelarija?
   
 20. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.760
  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: